It is currently Tue 25. Jul 2017 6:43:32

Reply to topic  [ 2 posts ] 
Názory a recenze z AppStore 
Author Message

Post Názory a recenze z AppStore
[*]Matt32
Super záležitost

[*]Ozzby
Aplikace super! Bezpochyby na sebe dalsi komercni televize nenechaji dlouho cekat. Ted jeste vymyslet aplikaci, jak obejit FUP od O2 ;))

[*]bigsoup
*
Aplikaci jsem spustil trikrat v ruzne dny a cas a pokazde se objevila jen hlaska o tom, ze porad neni z licencnich duvodu vysilan na internet. Smazano.

[*]Petr
Telka zdarma co víc chtít...

[*]super nápad
Víc takových!!! CT, NOVA, Prima... zpřístupnit nějaké archivy jako mají na webech tak je to super!!! Snad to není první a taky poslední vlaštovka.

[*]Dobrá aplikace
Funguje dobře, testoval jsem ji na iPhone 3G i 3Gs v Dejvicích na Vodafone 3G síti.

[*]Super
Je to fakt paráda :-)

[*]Michal
Výborná app, funguje bez problému i přes 3g!
Doufám, že se tímto inspirují i další české televize ;)

[*]Vaclavak
Super pecka bomba! Jen tak dal!!

[*]Povedlo se
Pěkná aplikace výborně. Kdyby se v programu označovaly pořady, které se nevysílají po internet, dal bych 5*.

[*]Gusto
Funguje jak ma...

[*]Jarek
Vynikajici app, Z1 drzim pesti a fandim! The Best info TV.

[*]Free boy
Mohu doporučit, obraz je opravdu pekny, a hlavně za ty peníze ......... :-)

[*]Super!
Super app! Kvalita obrazu me velice prekvapila!

[*]Recenze
Na www.iPhoneTips.cz

[*]Lewhart
Naprosta sppokojenost, funguje super!!!

[*]Japezz
Super app ale me funguje jen na wi-fi EDGE u VF je nepouzitelna furt to nacita a 3G sem nezkousel

[*]Chce to jeste text
Urcite fajn aplikace, ale mela by umet vic. Bylo by fajn spojit textove zpravodajstvi (pro pripad ze nemam Internetove pripojeni) a nynejsi stream.

[*]collowratek
Perfektni - nepada a streamuje rychle i bez wifiny! Doporucuji

[*]excelentní !!!
Perfektni práce, na 3GS jede jako dráha, žádné travující hlášky. Zapnu a sleduju. Super!!!

[*]Pecka
Stream videa funguje vyborne. Urcte by se daly vymyslet vylepseni v TV programu (graficka uprava, ukazat, ktery porad bude vysilan ve streamu, nastavit porad, ktery chci videt a poslani push notifikace, :)), ci moznosti nastaveni (zakazat streaming pokud nejsem na wifi), ale jinak Z1 ma u me dalsi plusove body!

[*]Julek
Spokojenost :)

[*]Sqad
Dneska se mi to povedlo rozjet a kdyz to jede, tak je to fakt pecka!

[*]Biny
Super ! Konecne to nekoho napadlo!

[*]pyty73
Jaaa nemuzu jinak než 5 hvězdiček...až na ty hlasky tak dobře odveden práce.. 3GS - aplikace nepadá naskočí hned po spusteni. :-)) hezká první vlastovka ;-@

[*]Ihroch
Takových aplikací víc. Tohle mít pro sport by bylo dokonale.

[*]Je nedelje panove
Od pondeli do patek od 7:00 do 23:00

[*]Jardon
Souhlasim s nazorem, ze v programu by meli uvadet zda porad bude vysilan nebo z licencnich podminek ne (coz chapu)

[*]Mirek
Mám Iphone 3GS a stream mně funguje výborně hned ;) mejt online ČT24 tak jsem spokojenej absolutně ;)

[*]Neero
Bomba to bude až to nebude psát hlášku z licenčních dovodů zapněte až po skončení programu takže nanic nebo budeš pořád čekat kterej pořad je licenní a kterej ne docela nahlavu. Rád si tu aplikaci zaplatím když pojede normálně ;)
:!: ALE MUSÍM UZNAT KDYŽ TO BĚŽÍ JE TO PARÁDA A PAK JE TO ZA ***** :!: jo mě to nepadá 3Gs

[*]Rony
**
Nechápu... Taky mě pořád štve ta hláška. Aspon by mohli ukazovat jaky porad bude vysilan. Opravte me ...pokud se mylim.

[*]Tom
*
Iphone 3GS a nefunguje. Po instalaci pri spusteni spadne ;-(
Dobry napad, ale az to bude funkcni...

[*]Pavel
To je bomba!

Thu 25. Feb 2010 17:33:55
Profile ICQ WWW

Post Re: Názory a recenze z AppStore
Děkujeme všem za velmi pozitivní reakce i připomínky, které v následující verzi zohledníme.

Radek Novotný

Thu 25. Feb 2010 17:34:59
Profile ICQ WWW
Reply to topic   [ 2 posts ] 

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to: